Радев влезе във война с Доган и Пеевски, но не вдигна София. Призова "Мутри, вън", но не и "Сарая вън"

Христо Иванов, лидер на "Да, България", заяви в bTV, че е координирал акцията с в "Росенец" на 7 юли с НСО.
Това потвърждава тезата на бившия президент Росен Плевнелиев, че се е договорил с президента Румен Радев.
Няма как директорът на НСО ген. Красимир Станчев да координира акция срещу Сарая и да не докладва на президента.
Договорката между президента Румен Радев и Христо Иванов превръща акцията в постановка. Сарая върна Ресто на другия ден с влизането на прокуратурата в президентството.
Избухна война между президента и Сарая. Румен Радев поиска охраната от НСО да бъде свалена, а Доган и Пеевски се отказаха от нея.
Радев скочи срещу Доган и Пеевски, но не вдигна София - досега 25 000 е най-големият протест. Призова "Мутри, вън", но не и "Сарая вън".
"Сарая вън" щеше да вдигне София, но президентът не може да си го позволи. Веднага щеше да бъде обвинен, че разпалва междуетнически конфликт.
Президентските копродуценти на протестите вкараха Пеевски в играта с "Всички вън", плакати и свински уши, но след пика от 16 юли и не се получи.
Протестиращите останаха няколко хиляди на площада. Така се стигна до жокера със записа с псувни на премиера Борисов срещу президента, който провокира най-големия протест досега.
Войната между Радев и Борисов изкара 25 000 на площада, обявени пропагандно за "120 000" - ден преди обявяване на решението на Конституционния съд.
Радев обаче няма повече жокери срещу Борисов, който обикаля с джипа и се прави, че игнорира атаката, но ще върне Ресто.
Президентът си отвори много фронтове - война със Сарая и Пеевски, война с Борисов, война с Иван Гешев.
Румен Радев трябва да вдигне не само София, но и страната, да стане премиер, ако иска да спечели войната на три фронта.
Досега обаче никой не е печелил война срещу Сарая. Борисов вече обяви, че напуска премиерската позиция, но Доган, Пеевски и Гешев как ще ги отстрани от играта.
bgsniper.com
![]() Д-р Янко Станев: Да спрем с безразборното харчене, преди да е приет бюджетът на Община Варна!Бюджетът трябва да се прави от общинската администрация, но съгласувано с Общинския съвет, съгласувано с интересите на варненци! "Не знам колко стотинки има в хазната на община Варна. Все още не съм прочел отчета за изпълнение на приходите и за местните дейности, но изхождайки от н... |
![]() Пепейската интрига за "партия" на евродепутата Емил Радев с Невзоров заформя напрежьонка за Благомир Коцев?!Пепейската интрига за "партия" на евродепутата от ГЕРБ Емил Радев с Олег Невзоров може да заформи напрежьонка за Благомир Коцев. Според пепейски депутат бащата на евродепутата бил "съдружник" на Невзоров, което Радев категорично опроверга, както и заяви, че ще заведе дело срещу нар... |
![]() Отстранената шефка на кадастъра във Варна: Службата ни не може да установи дали сградите в "Баба Алино" са незаконни"Обжалвала съм предварителното изпълнение на заповедта за временното ми отстраняване". Това каза за предаването "Тази сутрин" на bTV бившата директорка на Службата по геодезия, картография и кадастър – Варна инж. Красимира Божкова във връзка с казуса "Баба Алино". Тя уточни, ... |
![]() Бивш регионален министър: Шефката на кадастъра във Варна има имот през улица от комплекса в "Баба Алино""Искал съм да отстраня началника на Службата по геодезия, картография и кадастър инж. Красимира Божкова и някой от ГЕРБ ми се е обаждал да не я уволня. Тя казва "не съм знаела, гледала съм документи" и звучи невинна. Аз знам, че тя през улицата има собствен имот и как д... |
![]() "Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", Таки ще го нагласили ли за сметосъбирането?! Нещо за контейнерите на Гърка?"Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", само "Възраждане" и една голяма бизнес група натиска по тази линия, другите явно са в Кеша, шубето голям страх от СБУ&ГУР, мафията в Одеса - "Одесса мама", диплят си комисионите от бизнеса с джепане с Украйна. Олег Невзоров се върна триумфално... |
![]() Олег Невзоров не се е върнал във Варна от Истанбул, а от Букурещ. Бойко Рашков го е "изпуснал" в Цариград...Олег Невзоров не се е върнал във Варна от Истанбул, а от Букурещ, по-точно от София, където е бил първо, явно базата на летището в румънската столица с американците му е много важна. Бившият министър на вътрешните работи Бойко Рашков, който пласираше в медии, че "известен варненск... |
![]() Цветан Пировски освети договорки Олег Невзоров да се върне във Варна с "покана". Толкова за "изпускането" му от службитеДиректорът на ОДМВР – Варна старши комисар Цветан Пировски на практика освети договорките на Олег Невзоров да се върне във Варна с "покана" от службите. Толкова за "изпускането" му от службите и "осуетеното" задържане на украинския бизнесмен на 28 май, които коментирахме кат... |
![]() Олег Невзоров е във Варна, срещна се със собственици на имоти във "Форест клуб". Екипът на "КУБ" заяви, че ще ги защитиДнес - 22 юни, се е провела среща между основателя на Корпорация "КУБ" Олег Невзоров и екипа на компанията с множество собственици на имоти в комплекса. Това съобщиха от "Форест клуб" във фейсбук страницата си. "Личното присъствие на г-н Невзоров и неговият пряк диалог с... |
![]() Горещ слух в Билдинга, че Олег Невзоров бил във Варна по "покана" на службите, които го "изпуснаха". Редят кмета?!Горещ слух се понесе в понеделник в Билдинга на Община Варна - Олег Невзоров бил в града, пристигнал от Истанбул по "покана" на службите, за даде показания във връзка с публикуваната позиция на "Куб корпорация" миналата седмица. Според източници от Билдинга, ако Олег Невзоров е в ... |
![]() Кой разпределяше рушветите на "Олег" в Билдинга, кой пална шатрите. Далаверата с контейнерите на Таки и рекета отделноКой разпределяше рушветите на "Олег" в Билдинга - не само за службите, които след разкритията на зам.-кмета Илия Коев-"Илко" през март м.г. за "Баба Алино" са поставили на СРС знакови фигури в Билдинга, това не е под въпрос, както е осветена далаверата с контейнерите на Таки и рекета с "бонб... |
![]() Сергей Чемезов ли ще свали Путин или Государя ще го нареди като "кошелека" си Иля Трабер-"Антиквар"?!Сергей Чемезов ли ще свали Путин или Государя ще го нареди като "кошелека" си Иля Трабер-"Антиквар" със свойствената си безцеремонност?! MI-6 вкара в интрига чрез агент за влияние в западни медии като Христо Грозев, че бившият генерал от КГБ Сергей Чемезов може да организира превр... |
![]() Путин наредил Трабер, защото "пропял" на MI-6, че "Вова" му е поръчал да отрови Собчак?! И за милиарди от ПриморскРуски медии коментират, позовавайки се на източници от службите, че Путин наредил ФСБ да арестува Трабер, защото "пропял" на MI-6, че "Вова" му е поръчал да отрови Собчак. Остро. Историята е стара, но сега руски медии я рефрешват. Бившият кмет на Санкт Петербург Анатолий Собча... |
![]() Арестът на Трабер: ФСБ се готви за епохата "след Путин". Пригожин-2Арестът на "авторитетния бизнесмен" от Санкт Петербург Иля Трабер напомня за бунта на Евгений Пригожин. Не само и не толкова заради приликите в житейския път и социалната среда на Иля Илич и покойния Евгений Викторович. Не и защото и двамата са били близки с Владимир Путин, макар и по малко ... |
![]() Император Александър II връща сабята на Гази Осман Паша, воините се уважават. Кой ще редне "уважуха" за "двуфазни"?На 11 декември 1877 г. Император Александър ІІ с рицарски жест връща сабята в знак на уважение на главнокомандващия османските войски в битката за Плевен Гази Осман Паша. В разгара на битките Осман Паша прави неуспешна контраатака за пробив на обсадата, за да излезе от "терсене кр... |
![]() Благомир Коцев щял да готви Варна за отбрана, докато я вкара в криза със сметосъбирането. Путин не отбрани Москва, кметеКметът Благомир Коцев щял да готви Варна за отбрана, докато я вкара в криза със сметосъбирането. И още - щял бил да бастисва инвестиция на "Одесса мама", СБУ и ГУР чрез "Куб Корпорация" в комплекс "Форест Клуб" в "Баба Алино". Верно ли, кмете, ще погромиш инвестиция на "... |
![]() Топ източник: "Благомир Коцев е ЧАО от Билдинга, отиваме на избори за кмет, на 100%". Въпросът е дали ще са "две в едно"Топ източник на инфо, който анонсира в четвъртът евентуална нова акция на службите слещу кмета на Варна, заяви категорично - "Благомир Коцев е ЧАО от Билдинга, отиваме на избори за кмет, на 100%". Въпросът е дали ще са "две в едно" с президентския вот, или по-рано, ако Олег Невзор... |
![]() Нямат спирка "софийски тарикати" интриганти, пласират фейк - "Олег Невзоров се върнал в София". Вярно ли, пичове?Нямат спирка "софийски тарикати" интриганти, пласират фейк - "Олег Невзоров се върнал в София", защото така му наредили шефовете му във ФСБ, чийто агент е бил, преди да го превербуват от СБУ, една от най-опасните служби в света според коментара на бивш агент на "МОСАД" за руска медия, чието ... |
![]() Рашков атакува ДАНС за инфо и прокуратурата за омерта, няма омерта и от "Олег" за "Благо" след ментосванетоБойко Рашков атакува ДАНС за инфо и прокуратурата за омерта, никаква омерта от прокуратурата, няма омерта и от "Олег" за "Благо" след ментосването. "Не дават информацията, когато ние я поискаме, но са склонни да я дават на журналисти – това е повече от възмутително.", така де... |
![]() Шефката на кадастъра във Варна пак я уволнили, този път било точно. Дали няма да отиде при мъжа си в топ фирма?!Шефката на кадастъра във Варна инж. Красимира Божкова, пак я уволнили, този път било точно, съобщава "фрателна&мъфинска" информационна агенция. Красимира Божкова, началник на Службата по геодезия, картография и кадастър във Варна, от месец я уволняват, пък тя била в Китай "на почив... |
![]() "Благо" прецака не само "Олег", Таки и Ангел Дерменджиев, но и Генерала. Коментари в Билдинга: "Двуфазния се скофти""Благо" прецака не само "Олег", Таки и Ангел Дерменджиев, но и Генерала, а коментарите в Билдинга са - "Двуфазния се скофти". "Двуфазния" издъни "Олег" не само с ПУП-а, но и с контакти през знаков варненски бизнесмен вкара в ципията близки до президента Румен Радев и така прецака и... |
![]() "Двуфазните" в Билдинга да проучат опита на Гази Осман Паша за "терсене кръговата отбрана" на Плевен, лубрикантите башкаКметът на Варна Благомир Коцев свиквал извънреден мащабен сбор по отбрана с армията и бизнеса, щял да подготвя Варна за военни заплахи и кризи през 2026-2027 г. "Морската столица се превръща в център за координация на сигурността с безпрецедентно стиковане на действията ... |
![]() Респект, елинска приятелко, пред воините и тяхната готовност за битки. За голубые на ход са "Одесса мама" и службитеЕлинска приятелка ни пише днес дали "големите играчи" във Варна не губят респект пред разни "нежни" приятелчета, кинтосвани не само от "Олег", но и от бизнесмени, рекетирани с предложения за "бонбони" в "новата валута" срещу "упражняване на влияние" за ПУП. Това защото не виждала ... |
![]() "Двуфазните" в Билдинга имали кураж за кеш и "подарен апартамент" от Олег Невзоров. Както и за рекет на Таки..."Като си градоначалник на голям град, трябва да имаш силите и куража да се бориш", заяви министърът на министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) арх. Иван Шишков в интервюто за bTV. Първо, кметът на Варна, не е "градоначалник", както казва министърът на МРР... |
![]() Шишков подреди кмета на Варна за "Баба Алино" и откри Америка с "Има да се перат едни пари, има добра почва у нас"Министърът на министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) арх. Иван Шишков подреди кмета на Варна Благомир Коцев незаконното строителство на "КУБ корпорация" на Олег Невзоров в комплекс "Форест клуб" в "Баба Алино" в интервю за bTV. Според министъра на МРРБ общината е ... |
![]() Пеевски отстрани "Ерджан", сега и Йордан Цонев, "Делян" поема ДПС-Варна с рамо от колеги. Дудук ли няма да се врътнеДелян Пеевски първо отстрани Ерджан Ебатин като председател на Областния съвет на ДПС-Варна, уж временно, сега разкара и Йордан Цонев като зам.-председател на партията, дори в ЦОБ не е, яко цопна, беше водач на кандидат-депутатската листа, който му обещаваше по два-три мандата, а уж сам щеше... |
"Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира". Бранко редна друго - "Гилза няма да събира"Когато босове си ги мерят, а шублерът е в лубрикантни медийни играчи, може да стане кофтално. "Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира", редна бос за "бос"-неофит. Е, за някои премервания сме били в час, а както се оказа не само ние, а и вездесъ... |
И какво стана, базата на СБУ&ГУР и инвестицията на "Одесса мама" ще я съборят в шестък. "Шишковци" се наведоха удобноЧас след като написахме - "Договорките за отмяната на заповедта за експулсиране на "Олег" са очевидни и са както заради оръжейния бизнес, така и заради "тиловата база" на ГУР край Варна, която "хоризонтните" и "шишковците" ще съборят точно в шестък", "шишковци" се наведоха удобно. ... |
"Пеньоарно"-мачовски договорки за Благомир Коцев и широко затворени очи. Кинти от джепане и шубе голям страх от СБУ&ГУРРейдът на Олег Невзоров от София до Варна и интервютата му пред институциите осветяват "пеньоарно"-мачовски договорки за изваждането от схемата на кмета на Варна Благомир Коцев с рамо от украинския бизнесмен за широко "затворени очи". Бившият шеф на Териториалната дирекция "Сигурно... |
"Варненският Копринков", осветен със знаци, но уволняват негово прокси? "Даниел" да остави кадруването само на "Иван"..."Варненският Копринков" е осветен от "Афера" със знаци, но дали зад него няма по-голям играч, "Даниел" да остави кадруването само на "Иван", дали е вероятно, а и уволнявали негово прокси като инж. Ганка Димитрова, директор на Държавно горско стопанство-Варна. Едва ли е чак "мюре", ... |
"Стари варненски тарикати" с топ източници, излизат от Кириза. Службите редели на "Външно" "Варненският Копринков"?!"Стари варненски тарикати" с топ източници и от София, които първи миналата седмица осветиха, че Олег Невзоров е в София, а ние бяхме скептични, те са били точни, излизат от Кириза. Даже миналата неделя, когато във "Фратели" в "Трошево" един от тамадите на "старите варненски тарика... |
Охраната за Борисов беше за фасон, за Пеевски не точно и не само. Няма никакво ГРУ за "Делян", а класическо РестоАтакували сме Делян Пеевски, но трябва да бъдем обективни - охраната за Бойко Борисов беше за фасон, за "Делян" не точно и не само, но няма никакво ГРУ, "руската поръчка" беше схема на ДАНС в екипите да влязат и командоси от СОБТ, освен за "Асан ага". Борисов се е договорил със Сре... |
Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха. Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК и ВИС-2Премиерът на Сърбия Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха с безцеремонна показност на излизане на неговия кортеж от сградата на Владата на Сърбия. Бойко Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК, пардон за пиниза, или на ВИС-2, че като "бивш главен ... |
Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян, сега синът му заформи екшън със стрелба. Задава ли се остро "афтър парти"?!Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян на 22 август 2000 г. на ул. "Дебър" 6 във Варна, а службите разкриха, че е бил "поръчан" за елиминиране от чеченска група от клана "Патаев". След застрелването на лидера на чеченците Абдула Патаев на ул. "Пирин" в морската столица на 20 септември... |
Кръстникът на Бандитский Петербург поръчал "Вова" за $ млн. "Двуфазни" лапнаха повече. Путин сам се "поръча" на Гафур?!Кръстникът на "Бандитский Петербург" Иля Трабер-"Антиквар", бивш военен моряк, офицер - подводничар, поръчал "Вова" за $ млн на Тамбовската ОПГ, затова бившият негов "лейтенант" наредил на ФСБ да го арестува, при това задържането да бъде под ръководството на стария приятел на "Илюша" ген. Ко... |

.jpg)



(1)(1).jpg)


.jpg)

(1).jpg)

.jpg)
.jpg)













(1).jpg)



.jpg)



