Командос от СОБТ: "Божков провокира Бойко със Севда, може и да го поръчат!". Пиарка носи кинти на премиера, супер мафия?

"През последните години Севдалина Арнаудова е посещавала офиса ми на ул.“Московска“43 ежемесечно. Тя не пуши пури. Бойко, ще намериш ли поне малко достойнство да кажеш защо я пращаше?", написа Васил Божков във Фейсбук.
Бивш командос от СОБТ, близък с охранители на Божков, коментира поста: "Божков провокира Бойко със Севда, може и да го поръчат! Васил минава чертата, двамата с Бойко имат общи приятели, които бяха всеки ден в офиса му, тях да беше наредил.".
Това вече е война! Никакви договорки, всички слухове и пинизи на службите за тайни преговори и срещи в Дубай са били пунта мара. Божков провокира остро Борисов.

Ако Борисов продължи с лежерния тон за "дългата пура", ще загуби войната с Божков.
В същото време "кралят на мафията" според ЦРУ рискува да бъде поръчан от американците, които стоят зад отстраняването му от Бизнеса.
"Божков греши, ако смята, че е недосегаем в Дубай, там въртят бизнес ветерани на "тюлените" и SAS", коментира командосът от СОБТ.
bgsniper.com
![]() ГДБОП редна Невзоров за "клиент" да им прикрие агенти. Клиентите са ни скъпи. Картичка от "Даниел" за "Стела" от ЖеневаГДБОП и ОДМВР си реднаха Олег Невзоров за "клиент" да им прикрие мрежата от агентурни източници. Клиентите са ни скъпи - събаряне на "Форест Клуб" на марта в сряда. И клиентите на "Олег" са му скъпи, някои са знакови фигури от ъндърграунда на Варна, но не и на службите, наредиха г... |
![]() Ескалира атаката срещу бизнесмена Даниел Славов с "400 откраднати дка", реднаха и "Ники Цайса" чрез Гери-Никол"Дневен ред" ескалира атаката срещу бизнесмена Даниел Славов с "400 откраднати дка" държавни земи, редна и "Ники Цайса" чрез певицата Гери-Никол, дъщеря на бизнесмена Николай Георгиев-"Ники Цайса", свързван от сайтове с ВИС-2. Преди това "Дневен ред" нареди Даниел Славо... |
![]() "Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира". Бранко редна друго - "Гилза няма да събира"Когато босове си ги мерят, а шублерът е в лубрикантни медийни играчи, може да стане кофтално. "Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира", редна бос за "бос"-неофит. Е, за някои премервания сме били в час, а както се оказа не само ние, а и вездесъ... |
![]() Медийната дунанма за "Олег" и "Хоризонтеца" покрива играта за Хазарта. "Валтер" в генералска Многоходовка?!Дунанмата в медиите за "Олег" и "Хоризонтеца" покрива донякъде играта за Хазарта, но реклами за световното първенство по футбол я осветяват - също донякъде. Апропо, Олег Невзоров не се е върнал като Господар и не си е бил камшика преди това като "беглец", както диплят наши кремълц... |
![]() Вадят "компромати", редят "Хоризонтеца" на службите. Прескочиха го с контейнери на ТакиВадят "компромати", всъщност данни и факти, показващи заинтересовано бездействие за "Баба Алино", за да провокират акция на службите срещу "Хоризонтеца", заяви източник от ГДБОП, част от софийските екипи на службата, която нищи корупционната афера на ОПГ "Билдинг". Очертава се гор... |
![]() "Ангел" и Таки на плюс за сметосъбирането, ако Тодор Балабанов стане и.ф. кмет след оставка на Благомир Коцев?!Ангел Дерменджиев, лидер на една от трите големи бизнес групи, и Таки може да са на плюс за сметосъбирането във Варна, ако Тодор Балабанов, бивш председател на Общинския съвет, сега общински съветник от групата на ГЕРБ, стане и.ф. кмет след оставка на кмета Благомир Коцев, която влиятелни фа... |
![]() "Двуфазните" в Билдинга се коркали, че щели да задържат "Хоризонтеца" за 200 "бонбона", гласят Балабанов за и.ф. кмет?!"Двуфазните" в Билдинга се коркали, че щели да задържат "Хоризонтеца" заради 200 "бонбона" от "украинската групировка" чрез посредник, предал видеото на службите... в София. Сега всички чакали какво ще разпореди Генерала, едва ли ще си развали "ЧРД" на 18 юни, както и ще... |
![]() Не е истина, ама е факт, пичове, "двуфазния" реднал кой палнал шатрите. Подредил го на СРС, само дето не е той, "Благо"Не е истина, ама е факт, отново пардон за пиниза, пичове и мацки в темата с "двуфазните" афери в Билдинга, има и такива, даже някои от мацките са по-навътре в темата от знакови политици-бизнесмени. "Двуфазния" реднал кой палнал шатрите в "Хоризонт". Подредил го на СРС, само дето ... |
![]() Воини си отиват и в ден на битки като Видовден. Отиде си Воинът Христо Милков, при воини, остави воини за Джихад...Понякога воини си отиват и в ден на битки като Видовден. Отиде си Христо Милков, Воин, отиде при други воини, остави воини за Джихад... Ефимерни са другите "битки", неговите бяха за дълга и за тези, с които се е готвил за бран за Отечеството. Когато тичаш с него, се задъ... |
![]() Видовдан не е ден за интриги, а за почит на воините. Честит Видовдан на приятели от Сърбия и Македония, и на наши воиниВидовдан не е ден за интриги, а за почит на воините. Честит Видовдан на приятели от Сърбия и Македония, и на наши воини. Сърбите отбелязват битката на Косово поле през 1389 г. на 28 юни, но някои, не само във Войводина, Унгария и Чехия, и на 15 юни. Освен това в битката са участва... |
![]() "Антон" Хонорарния, кметът "в сянка", прецака Таки, "Ачо", нареди "Илко" и "Дънката". Рухна митът за мафиотска Варна"Антон" Хонорарния, кметът "в сянка" на Варна, прецака Таки, "Ачо", нареди "Илко" и "Дънката" и превърна Билдинга в "Гьола на двуфазните" под егидата на "соросите", "Асен Пеньоара" и с медийния съпорт на мачото на мачовците "Делян". Ангел Дерменджиев-"Ачо", лидер на една от трите г... |
![]() "Антон" реди Илия Коев с "Даниел". "Олег" дава интервю от Турция и за апартамент за "Благо", има запис с благодарностиВездесъщият двуфазен тарикат "Антон" реди чрез "Асен Пеньоара" Илия Коев с бизнесмена Даниел Славов, "нарисуван" от медии на "Делян", "Вечната Амбър" в партия скофтия с "Асен Пеньора", като "Дидо Дънката". "Илко" бил "прибирал и разпределял подкупите от украинската групировка в Общ... |
![]() "Антон" е кмет, "Благо" е мюре и скоро ще даде "фира". "Тони" беше капия на "Ангел", но сгафи с Таки за сметосъбирането"Антон" е кмет, "Благо" е мюре и скоро ще даде "фира", заяви топ на топа източник от службите. "Тони" Хонорарния като "кмет в сянка", сменил на тази поста "Никсъна", и не само на тази, и на "двуфазната", подложи зам.-кмета Илия Коев-"Илко" и все още кметът на Варна Благомир Коцев ... |
![]() "Антон" ли смени "Никсъна" като схемаджия в "двуфазния" Билдинг? Кой редна рекета за сметосъбирането? И пак "Моника"..."Антон" Хонорарния ли смени "Никсъна" като схемаджия в "двуфазния" Билдинг? Какво не прави "мъжката дружба" на "двуканалните"... Според "стар варненски тарикат" билдинговите "двуфазни" били влюбени, така се коментирало от "Фратели" и "Мъфин" на "Чаталджа" през седмицата до "Фратели... |
![]() Коев разказва притча за светулка и змия, не вади компромати или поне докладни до кмета на Варна. Мангуста и кобраИлия Коев, когото кметът на Варна Благомир Коцев показно, за да демонстрира властови ресурс, уволни като зам.-кмет в ресора "Управление на сигурността и обществен ред" на превратаджийската дата 9 юни, вместо да вади компромати или поне докладни за "Баба Алино", разказва притча за светулка и ... |
![]() "Външно" вкара в кириза "стари варненски тарикати" и кинтосвани от "таен канал" в Билдинга копи-пейстъри на "Антон""Външно" вкара в кириза "стари варненски тарикати" и кинтосвани от "таен канал" от "двуфазни" мачовци в Билдинга копи-пейстъри след палването на кметските шатри в "Хоризонт" и кеш за "кризисен пиар". "Старите варненски тарикати" според източници от службите ги нюхали заради "преком... |
![]() Може ли кризата в сметосъбирането, която се очертава, да провокира оставка на кмета на Варна? Генерала може за вота...Може ли кризата в сметосъбирането, която се очертава, да провокира оставка на кмета на Варна Благомир Коцев? Договорите с фирмите изтичат в началото на юли, нови няма, фирмите предприемат юридически ходове срещу офертите на Община Варна. Затъне ли Варна в боклук през юли... |
![]() Защо кметът на Варна уволни бившия шеф на охраната на "Хоризонт" като зам.-кмет? Бившият зет ли се оказа по-важен?!Защо кметът на Варна Благомир Коцев уволни бившия шеф на охраната на "Хоризонт" Илия Коев като зам.-кмет в ресора "Управление на сигурността и обществен ред" на морската столица? Бившият зет Николай Стефанов ли се оказа по-важен?! "Община Варна, когато говори, че не е имала достъп... |
![]() Руснаците поискаха Ресто за русофилския вот за Радев и Генерала и Митко Есемеса разиграха етюди с оръжието за УкрайнаРуснаците поискаха Ресто за русофилския вот за Румен Радев и Генерала и Митко Есемеса разиграха етюди с оръжието за Украйна. Първо пласмент, едва ли не сензация, спира се оръжието за Украйна, после гънене гювендийско от Митко Есемеса. Ама Фуражката бил военен склададжия, ... |
![]() Здрасти, че бързаме, Бареков, откри Америка. Таки от декември не вдига телефона на Пеевски. Какъв Ламбовски те гонеше?!"От няколко месеца Пеевски не смее да стъпи в Дубай поради пламналия скандал между него и местния бос на БГ мафията Таки. Пеевски знае, че Таки е готов да се разправи с него и да го ограби, защото шишкото вече няма протекцията на държавата", надипли Бинюз, сайтът на Николай Бареков. ... |
![]() Бареков, сериозно ли Пеевски ще "поръча" Стоян Мавродиев? Нали преди това ще го нема, да ти реднем ли кой ще го уреди"Едно от джуджетата в Сагата с 8-те джуджета Димитър Ламбовски се появи по близката до Пеевски Нова ТВ, за да заплаши Стоян Мавродиев, че може да бъде убит или да му се случи нещо, ако е решил да дава показания срещу Делян Пеевски и за схемите му с кредитите от ББР." "Суперинтересн... |
![]() Добре дошли в града на "невидимите" групировки. Три големи групи са видими, те Посрещат. "Чёрный ворон" за "невидими"?!Добре дошли в града на "невидимите" кланови бизнес групировки. Заглавната снимка от Силистра избрахме заради лидера, "Стефан", на една от "невидимите" групировки, който беше "лейтенант" на Маджо, и заради голямата диаспора от този "наш град" на СИК във Варна. "Хоризонтската" кланов... |
![]() Копринковски конушмак на Пеевски няма да има, Копринков ще си задейства капиите срещу лидера на ДПС в курт капанВражески и свои медии осигуриха на Делян Пеевски позоваване за отстраняването на Ерджан Ебатин от позицията на областен председател на ДПС-Варна. "Няма да допусна спекулации за връзка на ДПС с Баба Алино! Отстранявам Ерджан Ебатин от партийния пост", заяви Пеевски, цитиран от пресц... |
![]() Всичко е на ачика за "Олег", кой му е продал парцелите, кой е прал кинтите, кой е пазил кеша, кой обезпечи ДуранкулакПичове от ДАНС и ГДБОП всичко е на ачика за Олег Невзоров, кой му е продал парцелите, кой е прал кинтите, кой е пазил кеша, кой обезпечи Дуранкулак, мафията в Одеса, новият "смотрящий" от "Одесса мама", че и връзката с "Азов" и воаяжа в "техния" хотел в Истанбул. Само едно бихме ис... |
![]() Новият "смотрящий" на одеската мафия "Мокрия" ще действа като бандит - с кинти, но "азовци" са тук с дронове, пичовеНовият смотрящий на одеската мафия във Варна "Мокрия" ще действа като бандит - с кинти и компромати, но "азовци" са тук с дронове, пичове. Босът от "Одессса мама" вече направи показно дефиле с джиповете "G класа" и бронирана пилотна лимузина, седма степен. Според някои т... |
Д-р Янко Станев: Да спрем с безразборното харчене, преди да е приет бюджетът на Община Варна!Бюджетът трябва да се прави от общинската администрация, но съгласувано с Общинския съвет, съгласувано с интересите на варненци! "Не знам колко стотинки има в хазната на община Варна. Все още не съм прочел отчета за изпълнение на приходите и за местните дейности, но изхождайки от н... |
Мажат летни куршевелски ски на "Даниел"?! Редят ли го в схема с Таки за контейнери? Вкарват го в интрига с "Емо"Даниел Славов е знаков варненски бизнесмен, нещо повече - емблематичен трансграничен корпоративен играч, който може би е много по-голям инвеститор в строителството във Варна и от Олег Невзоров, ако зад "Олег" не стояха СБУ&ГУР и "Одесса мама", а най-вече босът на мафията в Одеса с прозвището... |
"Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", Таки ще го нагласили ли за сметосъбирането?! Нещо за контейнерите на Гърка?"Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", само "Възраждане" и една голяма бизнес група натиска по тази линия, другите явно са в Кеша, шубето голям страх от СБУ&ГУР, мафията в Одеса - "Одесса мама", диплят си комисионите от бизнеса с джепане с Украйна. Олег Невзоров се върна триумфално... |
Задържани са знакови фигури от ъндърграунда, кметът на "Приморски" под натиск?! Невзоров наредил "Хоризонтеца"Показната част от акцията на ГДБОП и ОДМВР във Варна в четвъртък беше само в кметството на район "Приморски", но вечерта и през нощта са били задържани и знакови фигури от ъндърграунда в морската столица, сред тях обаче не са "лейтенанти", някои са извън страната, на босове, разкриват източн... |
Служби, лидери в бизнеса и Пеевски бастисват ОПГ "Билдинг"?! Акцията в "Приморски" за натиск и за архиваСлужбите, лидери в бизнеса и... Пеевски могат да бастисат ОПГ "Билдинг" във Варна, но отново има едно "подробно" - Генерала е на ход. Инфо според източници от службите за корумпетата и рекетьорите в Билдинга има не само в ДАНС-Варна, в "Икономическа" и ГДБОП, но и в лидери в бизне... |
Охраната за Борисов беше за фасон, за Пеевски не точно и не само. Няма никакво ГРУ за "Делян", а класическо РестоАтакували сме Делян Пеевски, но трябва да бъдем обективни - охраната за Бойко Борисов беше за фасон, за "Делян" не точно и не само, но няма никакво ГРУ, "руската поръчка" беше схема на ДАНС в екипите да влязат и командоси от СОБТ, освен за "Асан ага". Борисов се е договорил със Сре... |
Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха. Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК и ВИС-2Премиерът на Сърбия Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха с безцеремонна показност на излизане на неговия кортеж от сградата на Владата на Сърбия. Бойко Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК, пардон за пиниза, или на ВИС-2, че като "бивш главен ... |
Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян, сега синът му заформи екшън със стрелба. Задава ли се остро "афтър парти"?!Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян на 22 август 2000 г. на ул. "Дебър" 6 във Варна, а службите разкриха, че е бил "поръчан" за елиминиране от чеченска група от клана "Патаев". След застрелването на лидера на чеченците Абдула Патаев на ул. "Пирин" в морската столица на 20 септември... |
Кръстникът на Бандитский Петербург поръчал "Вова" за $ млн. "Двуфазни" лапнаха повече. Путин сам се "поръча" на Гафур?!Кръстникът на "Бандитский Петербург" Иля Трабер-"Антиквар", бивш военен моряк, офицер - подводничар, поръчал "Вова" за $ млн на Тамбовската ОПГ, затова бившият негов "лейтенант" наредил на ФСБ да го арестува, при това задържането да бъде под ръководството на стария приятел на "Илюша" ген. Ко... |



(1).jpg)



(1).jpg)



















.jpg)

(1)(1).jpg)

.jpg)



