Многоходовка или Шахматистът от Сарая надиграва математика?! Проруски и проСарайни медии атакуват Васил Божков

![]() "Пеньоарно"-мачовски договорки за Благомир Коцев и широко затворени очи. Кинти от джепане и шубе голям страх от СБУ&ГУРРейдът на Олег Невзоров от София до Варна и интервютата му пред институциите осветяват "пеньоарно"-мачовски договорки за изваждането от схемата на кмета на Варна Благомир Коцев с рамо от украинския бизнесмен за широко "затворени очи". Бившият шеф на Териториалната дирекция "Сигурно... |
![]() Медийната дунанма за "Олег" и "Хоризонтеца" покрива играта за Хазарта. "Валтер" в генералска Многоходовка?!Дунанмата в медиите за "Олег" и "Хоризонтеца" покрива донякъде играта за Хазарта, но реклами за световното първенство по футбол я осветяват - също донякъде. Апропо, Олег Невзоров не се е върнал като Господар и не си е бил камшика преди това като "беглец", както диплят наши кремълц... |
![]() Вадят "компромати", редят "Хоризонтеца" на службите. Прескочиха го с контейнери на ТакиВадят "компромати", всъщност данни и факти, показващи заинтересовано бездействие за "Баба Алино", за да провокират акция на службите срещу "Хоризонтеца", заяви източник от ГДБОП, част от софийските екипи на службата, която нищи корупционната афера на ОПГ "Билдинг". Очертава се гор... |
![]() "Ангел" и Таки на плюс за сметосъбирането, ако Тодор Балабанов стане и.ф. кмет след оставка на Благомир Коцев?!Ангел Дерменджиев, лидер на една от трите големи бизнес групи, и Таки може да са на плюс за сметосъбирането във Варна, ако Тодор Балабанов, бивш председател на Общинския съвет, сега общински съветник от групата на ГЕРБ, стане и.ф. кмет след оставка на кмета Благомир Коцев, която влиятелни фа... |
![]() Не е истина, ама е факт, пичове, "двуфазния" реднал кой палнал шатрите. Подредил го на СРС, само дето не е той, "Благо"Не е истина, ама е факт, отново пардон за пиниза, пичове и мацки в темата с "двуфазните" афери в Билдинга, има и такива, даже някои от мацките са по-навътре в темата от знакови политици-бизнесмени. "Двуфазния" реднал кой палнал шатрите в "Хоризонт". Подредил го на СРС, само дето ... |
![]() Воини си отиват и в ден на битки като Видовден. Отиде си Воинът Христо Милков, при воини, остави воини за Джихад...Понякога воини си отиват и в ден на битки като Видовден. Отиде си Христо Милков, Воин, отиде при други воини, остави воини за Джихад... Ефимерни са другите "битки", неговите бяха за дълга и за тези, с които се е готвил за бран за Отечеството. Когато тичаш с него, се задъ... |
![]() Видовдан не е ден за интриги, а за почит на воините. Честит Видовдан на приятели от Сърбия и Македония, и на наши воиниВидовдан не е ден за интриги, а за почит на воините. Честит Видовдан на приятели от Сърбия и Македония, и на наши воини. Сърбите отбелязват битката на Косово поле през 1389 г. на 28 юни, но някои, не само във Войводина, Унгария и Чехия, и на 15 юни. Освен това в битката са участва... |
![]() "Антон" Хонорарния, кметът "в сянка", прецака Таки, "Ачо", нареди "Илко" и "Дънката". Рухна митът за мафиотска Варна"Антон" Хонорарния, кметът "в сянка" на Варна, прецака Таки, "Ачо", нареди "Илко" и "Дънката" и превърна Билдинга в "Гьола на двуфазните" под егидата на "соросите", "Асен Пеньоара" и с медийния съпорт на мачото на мачовците "Делян". Ангел Дерменджиев-"Ачо", лидер на една от трите г... |
![]() "Антон" ли смени "Никсъна" като схемаджия в "двуфазния" Билдинг? Кой редна рекета за сметосъбирането? И пак "Моника"..."Антон" Хонорарния ли смени "Никсъна" като схемаджия в "двуфазния" Билдинг? Какво не прави "мъжката дружба" на "двуканалните"... Според "стар варненски тарикат" билдинговите "двуфазни" били влюбени, така се коментирало от "Фратели" и "Мъфин" на "Чаталджа" през седмицата до "Фратели... |
![]() Коев разказва притча за светулка и змия, не вади компромати или поне докладни до кмета на Варна. Мангуста и кобраИлия Коев, когото кметът на Варна Благомир Коцев показно, за да демонстрира властови ресурс, уволни като зам.-кмет в ресора "Управление на сигурността и обществен ред" на превратаджийската дата 9 юни, вместо да вади компромати или поне докладни за "Баба Алино", разказва притча за светулка и ... |
![]() "Външно" вкара в кириза "стари варненски тарикати" и кинтосвани от "таен канал" в Билдинга копи-пейстъри на "Антон""Външно" вкара в кириза "стари варненски тарикати" и кинтосвани от "таен канал" от "двуфазни" мачовци в Билдинга копи-пейстъри след палването на кметските шатри в "Хоризонт" и кеш за "кризисен пиар". "Старите варненски тарикати" според източници от службите ги нюхали заради "преком... |
![]() Може ли кризата в сметосъбирането, която се очертава, да провокира оставка на кмета на Варна? Генерала може за вота...Може ли кризата в сметосъбирането, която се очертава, да провокира оставка на кмета на Варна Благомир Коцев? Договорите с фирмите изтичат в началото на юли, нови няма, фирмите предприемат юридически ходове срещу офертите на Община Варна. Затъне ли Варна в боклук през юли... |
![]() Защо кметът на Варна уволни бившия шеф на охраната на "Хоризонт" като зам.-кмет? Бившият зет ли се оказа по-важен?!Защо кметът на Варна Благомир Коцев уволни бившия шеф на охраната на "Хоризонт" Илия Коев като зам.-кмет в ресора "Управление на сигурността и обществен ред" на морската столица? Бившият зет Николай Стефанов ли се оказа по-важен?! "Община Варна, когато говори, че не е имала достъп... |
![]() Руснаците поискаха Ресто за русофилския вот за Радев и Генерала и Митко Есемеса разиграха етюди с оръжието за УкрайнаРуснаците поискаха Ресто за русофилския вот за Румен Радев и Генерала и Митко Есемеса разиграха етюди с оръжието за Украйна. Първо пласмент, едва ли не сензация, спира се оръжието за Украйна, после гънене гювендийско от Митко Есемеса. Ама Фуражката бил военен склададжия, ... |
![]() Здрасти, че бързаме, Бареков, откри Америка. Таки от декември не вдига телефона на Пеевски. Какъв Ламбовски те гонеше?!"От няколко месеца Пеевски не смее да стъпи в Дубай поради пламналия скандал между него и местния бос на БГ мафията Таки. Пеевски знае, че Таки е готов да се разправи с него и да го ограби, защото шишкото вече няма протекцията на държавата", надипли Бинюз, сайтът на Николай Бареков. ... |
![]() Бареков, сериозно ли Пеевски ще "поръча" Стоян Мавродиев? Нали преди това ще го нема, да ти реднем ли кой ще го уреди"Едно от джуджетата в Сагата с 8-те джуджета Димитър Ламбовски се появи по близката до Пеевски Нова ТВ, за да заплаши Стоян Мавродиев, че може да бъде убит или да му се случи нещо, ако е решил да дава показания срещу Делян Пеевски и за схемите му с кредитите от ББР." "Суперинтересн... |
![]() Копринковски конушмак на Пеевски няма да има, Копринков ще си задейства капиите срещу лидера на ДПС в курт капанВражески и свои медии осигуриха на Делян Пеевски позоваване за отстраняването на Ерджан Ебатин от позицията на областен председател на ДПС-Варна. "Няма да допусна спекулации за връзка на ДПС с Баба Алино! Отстранявам Ерджан Ебатин от партийния пост", заяви Пеевски, цитиран от пресц... |
![]() Всичко е на ачика за "Олег", кой му е продал парцелите, кой е прал кинтите, кой е пазил кеша, кой обезпечи ДуранкулакПичове от ДАНС и ГДБОП всичко е на ачика за Олег Невзоров, кой му е продал парцелите, кой е прал кинтите, кой е пазил кеша, кой обезпечи Дуранкулак, мафията в Одеса, новият "смотрящий" от "Одесса мама", че и връзката с "Азов" и воаяжа в "техния" хотел в Истанбул. Само едно бихме ис... |
![]() Новият "смотрящий" на одеската мафия "Мокрия" ще действа като бандит - с кинти, но "азовци" са тук с дронове, пичовеНовият смотрящий на одеската мафия във Варна "Мокрия" ще действа като бандит - с кинти и компромати, но "азовци" са тук с дронове, пичове. Босът от "Одессса мама" вече направи показно дефиле с джиповете "G класа" и бронирана пилотна лимузина, седма степен. Според някои т... |
![]() Кмете, не се ебавайте с "Ники" със "Сашо", може да Ви прецака Генерално, само пунтира Главния. FPV дрон от "Мокрия?!Кмете, не се ебавайте с "Ники" (не е "Никсъна") със "Сашо", може да Ви прецака Генерално след "командировка" в София. Само пунтира Георги Илиев-Главния с фаца и каяфет, но е "хищна хиена". Хабер нямаме защо не си взема заповедта, негова поста, не съгласуваме нашите материали, не са... |
![]() Изкефи ни уважухата с фрателното "Външно" след кортежа до Дуранкулак. "Азовци" и "Ваха" от СБУ във Варна в кириза ли са?Изкефи ни уважухата с фрателното "Външно" подир дъжда в неделя, старши комисар Пировски, след кортежа за Олег Невзоров до Дуранкулак. Не, наистина, сладка показност, но щом и за нас, които само коментираме, вярно, с вътрешно инфо от службите, сагата с "незаконния град" край "Златн... |
![]() Как ДАНС-Варна "изпусна" агента на ФСБ и СБУ "Олег", Омерта между службите в действие?!За срок до 24 часа са задържани трима служители на "КУБ Корпорация": помощникът на Олег Невзоров, юристът на дружеството и счетоводителят. Нещо за Олег Невзоров? Все още ли се интересува кметът на Варна Благомир Коцев къде са чуждестранните инвеститори? Може да са в Одеса, може в ... |
![]() КУБ на Олег Невзоров е "украинска групировка", колкото Генерала е "украинска Мурзилка". MI-6 "в джаза" във Варна?!"Украинската групировка" КУБ на руснака Олег Невзоров е толкова украинска, само с руснаци в офиса, колкото Генерала е "украинска Мурзилка", тоест никак. Ентусиазирани путинисти дращят за КУБ като "украинска групировка", не, пропагандисти безплатни, бизнес групата на агента на ФСБ ... |
![]() Кметът на Варна бил "наследил" дирекция "Строителен контрол" от ГЕРБ. Верно ли "Благо", "Никсъна" я командваше, не ли?!Кметът на Варна Благомир Коцев вече преиграва в повече, първо "предположи", че е задържан заради... Олег Невзоров от КУБ, сега пласира пунта мара, че "наследил" дирекция "Строителен контрол" от... ГЕРБ. Верно ли "Благо", "Никсъна" я командваше, не ли?! Когато кметът разбрал, че им... |
![]() Румен Радев вкара в курт капан корумпираните "двуфазни" в Билдинга. Кметът е мюре, други са мишени за "отстрелване"Румен Радев вкара в курт капан корумпираните "двуфазни" в кметството във Варна. Кметът е мюре, други са мишени за "отстрелване". Скандалът с ЕСУТ за "незаконния град" и палването на "кметските шатри" беше дюшеш за комбинацията за овладяването на кметството във Варна. Раде... |
"Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира". Бранко редна друго - "Гилза няма да събира"Когато босове си ги мерят, а шублерът е в лубрикантни медийни играчи, може да стане кофтално. "Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира", редна бос за "бос"-неофит. Е, за някои премервания сме били в час, а както се оказа не само ние, а и вездесъ... |
Мажат летни куршевелски ски на "Даниел"?! Редят ли го в схема с Таки за контейнери? Вкарват го в интрига с "Емо"Даниел Славов е знаков варненски бизнесмен, нещо повече - емблематичен трансграничен корпоративен играч, който може би е много по-голям инвеститор в строителството във Варна и от Олег Невзоров, ако зад "Олег" не стояха СБУ&ГУР и "Одесса мама", а най-вече босът на мафията в Одеса с прозвището... |
"Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", Таки ще го нагласили ли за сметосъбирането?! Нещо за контейнерите на Гърка?"Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", само "Възраждане" и една голяма бизнес група натиска по тази линия, другите явно са в Кеша, шубето голям страх от СБУ&ГУР, мафията в Одеса - "Одесса мама", диплят си комисионите от бизнеса с джепане с Украйна. Олег Невзоров се върна триумфално... |
"Антон Хонорарния" си би камшика заради Олег Невзоров, отиде на петзвездна почивка. Късо при "двуфазните"Страх и трепет в Билдинга. "Антон Хонорарния", който е истинският бос, много повече от "кмет в сянка", си би камшика, отиде на петзвездна почивка извън страната заради връщането на Олег Невзоров във Варна, разкриха топ на топа източници от службите. Източниците от службите казаха, ... |
Коев с ход през Съвета, дали ще го играе зависи и от други играчи. Балабанов е реден за и.ф. кмет. Иде Жега за ВидовданИлия Коев, бивш зам.-кмет на Варна, уволнен от кмета Благомир Коцев, има ход през Общинския съвет, за да влезе в шорт-листата за и.ф. кмет, когато, не ако, разкарат "Хоризонтеца - от Генерала през бизнес групите до службите. Анонсът вече е цакан, заявиха източници от ГДБОП, които с... |
Охраната за Борисов беше за фасон, за Пеевски не точно и не само. Няма никакво ГРУ за "Делян", а класическо РестоАтакували сме Делян Пеевски, но трябва да бъдем обективни - охраната за Бойко Борисов беше за фасон, за "Делян" не точно и не само, но няма никакво ГРУ, "руската поръчка" беше схема на ДАНС в екипите да влязат и командоси от СОБТ, освен за "Асан ага". Борисов се е договорил със Сре... |
Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха. Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК и ВИС-2Премиерът на Сърбия Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха с безцеремонна показност на излизане на неговия кортеж от сградата на Владата на Сърбия. Бойко Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК, пардон за пиниза, или на ВИС-2, че като "бивш главен ... |
Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян, сега синът му заформи екшън със стрелба. Задава ли се остро "афтър парти"?!Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян на 22 август 2000 г. на ул. "Дебър" 6 във Варна, а службите разкриха, че е бил "поръчан" за елиминиране от чеченска група от клана "Патаев". След застрелването на лидера на чеченците Абдула Патаев на ул. "Пирин" в морската столица на 20 септември... |
Кръстникът на Бандитский Петербург поръчал "Вова" за $ млн. "Двуфазни" лапнаха повече. Путин сам се "поръча" на Гафур?!Кръстникът на "Бандитский Петербург" Иля Трабер-"Антиквар", бивш военен моряк, офицер - подводничар, поръчал "Вова" за $ млн на Тамбовската ОПГ, затова бившият негов "лейтенант" наредил на ФСБ да го арестува, при това задържането да бъде под ръководството на стария приятел на "Илюша" ген. Ко... |























.jpg)
.jpg)


(1).jpg)

(1)(1).jpg)
.jpg)




