Георги Първанов подкрепи Атанас Зафиров за председател на БСП. Знаково рамо даде кметът на Русе Пенчо Милков

![]() "Антон Хонорарния" си би камшика заради Олег Невзоров, отиде на петзвездна почивка. Късо при "двуфазните"Страх и трепет в Билдинга. "Антон Хонорарния", който е истинският бос, много повече от "кмет в сянка", си би камшика, отиде на петзвездна почивка извън страната заради връщането на Олег Невзоров във Варна, разкриха топ на топа източници от службите. Източниците от службите казаха, ... |
![]() Коев с ход през Съвета, дали ще го играе зависи и от други играчи. Балабанов е реден за и.ф. кмет. Иде Жега за ВидовданИлия Коев, бивш зам.-кмет на Варна, уволнен от кмета Благомир Коцев, има ход през Общинския съвет, за да влезе в шорт-листата за и.ф. кмет, когато, не ако, разкарат "Хоризонтеца - от Генерала през бизнес групите до службите. Анонсът вече е цакан, заявиха източници от ГДБОП, които с... |
![]() Зам.-кмет напуска Билдинга с предизвестие заради кинти от "КУБ" за две улици? "Олег" пуска предизвестие на кмета?!Зам.-кметът на Община Варна в ресор "Инженерна инфраструктура" инж. Димитър Кирчев напуска Билдинга, подал е предизвестие на 15 юни и от 15 юли няма да е в кметския екип на морската столица. Според източници от Билдинга, зам.-кметът Кирчев, който отговаря и за ремонта на улиците, ... |
![]() "Олег" даде заявка, че ще освети "Благо" за Ресурса и "подарен апартамент". "КУБ" разкри, че е "в джаза". Оставка?!Ако Олег Невзоров не разкрие с данни и факти, а най-вече със записи и видеа, че е разкешвал Ресурс и е "подарил апартамент" на близка на кмета на Варна Благомир Коцев, намкьор като него няма да подаде оставка. След намкьорлъка на "двуфазния" няма как да си "опази бизнеса", така че... |
![]() Интервюто?! Олег Невзоров подгрява кмета на Варна с позиция на "КУБ", оставка, когато извади за кинтите и апартамента"В последните дни в информационното пространство се разгърна истинска кампания за дискредитиране на нашата компания. Публикации, изградени не върху факти и документи, а върху слухове и откровени манипулации, включително от господин Благомир Коцев. Той охотно се позовава на думите на Ирина Гр... |
![]() "Тарикатите" се преместиха в MUFFIN, мацките с колегите от "Външно" и там ги киризят за срещи с бивши зам.-кметове"Старите варненски тарикати" преместика явките от "Фратели" в MUFFIN coffee&bar (бившата "Баронеса") на "Чаталджа", но и там ги киризят от "Външно" заради срещи с бивши зам.-кметове на Благомир Коцев. Аре малко конкретика как службите нюхат "стари варненски тарикати", които го игр... |
![]() Службите вкараха в кириза с "Външно" играчи в Билдинга, фъндък за "Антон&"Благо" нямаСлужбите вкараха в кириза на караминьол с "Външно" всички играчи в Билдинга, няма фъндък за остриетата копи-пейстъри, кинтосвани от "Антон&"Благо", генералска интифа, всички корупционери в кметството на Община Варна да са "клиенти" на службите. Разкешването на копи-пейстъри си върв... |
![]() Цените на петрола с сринаха, подарък за Деня на Русия. Къде изчезна темата за Путин и "победата" в рашистки сайтове?!Цените на петрола с сринаха след обявяването на предварителната договореност между САЩ и Иран, подарък за Деня на Русия. Войната е какво - пари, пари и пак пари, а Русия прави кинти най-вече от нефт, така че кофтално за Путин. "Поздравът" от ВСУ към Путин за Деня на Руси... |
![]() Путинистът-гей Захар Прилепин: Тази Русия не може да победи. Разчитахме за седмица и половина да превземем Киев и това е"Разчитахме за седмица и половина (да превземем Киев) – и това е. След това се случи това, което се случи. На този етап Русия, която изградихме, не може да победи в тази война. Трябва да построим нещо друго", заяви руският писател-ултранационалист и бивш руски депутат Захар ... |
![]() Денят на Русия. "Рубладжии"-путинисти го пропускат, не уважават воините на ВС на РФ. Путин влезе в капан в Украйна12 юни. Денят на Русия. "Рубладжиите"-путинисти го пропускат, не уважават воините на ВС на РФ, а те заслужават респект, независимо че са нашественици и окупатори, воюват самоотвержено за имперските амбиции на Путин. Вярно, за кинти, по 6 хиляди долара на месец, но ги "отработват" храбро. ... |
![]() Правителствата на Радев изнасяха оръжие за Украйна като за световно, опразниха складовете при министър Димитър СтояновКой печели и кой губи от бъркотията с доставките ни на оръжия за Украйна, създадена от изявленията на военния министър Димитър Стоянов и премиера Румен Радев? На този въпрос в предаването Студио Actualno отговори журналистката Стояна Георгиева, създател и главен редактор на сайта Медиапул: ... |
![]() Генерал Радев: "Виждаме позиционна война". Какво стана с "Киев за 3 дни и Украйна за 2-3 седмици"?!"Виждаме една позиционна война", заяви премиерът Румен Радев. Как така "позиционна война", втората армия в света да не може да насмете позициите на ВСУ, 22-та армия в света според ранкингите. Нали от три години пропагандата на Кремъл тръби след провала на "блицкрига" - "Киев за три... |
![]() И какво стана, безвъзмездна военна помощ за Украйна. Всичко е кинти, Митрофанова да пие кафе в МВнРИ какво стана, безвъзмездна военна помощ за Украйна, да, ама, не. "В резултат на тристранни сделки в бюджета на Министерството на отбраната са постъпили над 200 млн. евро, като компенсация за предоставенота военна помощ на Украйна.". Това заяви министърът на отбраната Димитър Стоя... |
![]() Стоянов: Над 200 млн. евро е получила България като компенсация за военната помощ на УкрайнаВ резултат на тристранни сделки в бюджета на Министерството на отбраната са постъпили над 200 млн. евро, като компенсация за предоставенота военна помощ на Украйна. Това, което е предоставено към момента, е по различни механизми. По единия стойността е около 3 млн. евро, а по друг... |
![]() Как само се гъне Митко Есемеса за оръжието за Украйна, върти свирки в движение на партията "Путинисти за Генерала"Съветската фуражка Митко Есемеса се гъне за оръжието за Украйна, той бил склададжия, не началник на компаниите в отбранителната промишленост и фирмите, които изнасят оръжие и боеприпаси за "трети страни", тоест за Украйна. Митко Есемеса върти свирки в движение на партията "Путинист... |
![]() Кирил Йорданов-"Вечната Амбър" свалиха с протести, че "двуфазен" кмет няма да съборят. Генерала и Бизнесът решават...Приятел днес ни убеждава, че няма да свалят кмета Благомир Коцев, защото никой не искал предсрочни избори, толкова е категоричен, сякаш Генерала и лидерите на Бизнеса са му го казали, колкото са категорични и "стари варненски тарикати", които редуват "Фратели" в Чаталджа и Чайка, за да редят... |
![]() СБУ взриви руски генерал. Задава ли се взрив в движение заради изпържения от "Никсъна" и врази агент на СБУ "Олег"СБУ взриви руски генерал-лейтенант в Балашиха, Подмосковието, където е цитаделата на СВР, руското външно разузнаване, взривявайки колата му в движение. Това е четвъртият елиминиран руски генерал само в Москва, иначе са над десет. Путин да се оправя. Задава ли се обаче в... |
![]() И като почне да тече инфо от подалия оставка главен секретар на МВР за "копринковските". "Делян бей" е башка. Мазало?!И като почне да тече инфо от подалия оставка и.ф. главен секретар на МВР Георги Кандев, ще настане Жега. Разбира се, че ще е скофтия, няма да е на ачика, той е професионалист, има "бивши" бопаджии под ръка. И отново - като почне да тече инфо от подалия оставка главсек на... |
![]() Вицът на деня, шефът на ДАНС-Варна Кирил Димов искал инфо от кмета Благомир Коцев за Олег Невзоров. Шменти капели"През пролетта на 2025 година ДАНС поискаха информация от нас за бизнесмена Невзоров, очевидно тогава са започнали разследване", каза кметът на Варна Благомир Коцев в интервю по Нова телевизия. Дали не е очевидно, че тогава са вкарали "Никсъна", "Климатика" и целият в бяло кмет в кириза?! ... |
![]() Колко може да е намкьор и инкяр "двуфазен" кмет, след като му палнаха шатрите и се обслужи в движение?! Нещо за "НиксънаКолко може да е намкьор и инкяр един "двуфазен" кмет на Варна, след като му палнаха шатрите и се обслужи в движение?! Колкото генерално му пуснат фъндък и не го намачкат, за да подаде оставка, ама накрая и на Генерала може да му писне. "През пролетта на 2025 година ДАНС п... |
![]() Кметът на Варна отново инкярства за "КУБ корпорация", а служители на Общината са ползвали почивна база в... "Баба Алино"Кметът на Варна Благомир Коцев пак инкярства и го усуква за комплекс "ФорестКлуб" на "КУБ Корпорация", а служители са ползвали почивна база на Община Варна в... "Баба Алино". Общината има две почивни бази, едната е в Орешака до Троянския манастир, другата е в "Баба Алино... |
![]() Пеевски, mon amour, не се ебавай с Украйна и с "Одесса мама", че кофтално. Коркай, се, ако искаш, че бивши те плюятПеевски, mon amour, не се ебавай с Украйна и с "Одесса мама", че кофтално, правилно внимаваш за руска трибуквена служба, но СБУ дали ще те "пропусне" заради двойни игри. Иначе играта ти беше очевидна - подкрепяше Украйна при Байдън заради "Магнитски", но се врътна, вярно... |
![]() "Кризисен пиар" за Делян Пеевски за сметка на Ерджан Ебатин. Альооо, пиарката, нещо за Таки, "Асан ага" и Еврото?!"Кризисен пиар" било отстраняването на Ерджан Ебатин от поста областен председател на ДПС-Варна. Да, де, "кризисен пиар" за Делян Пеевски за сметка на "Ерджан". Само дето няма да му върже Зара на "Делян". Альооо, пиарката, нещо за Таки, "Асан ага" и Петьо Еврото?! Кой поръча "Асан ... |
![]() Пеевски от командирски мурафети в ДПС към мутренски ли минава, за да "реформира" славната някога партия в частна?!Няколко пъти написахме, че Делян Пеевски не e дори близо до "бос" като старите босове от 90-те, може би защото и неговият ментор Илия Павлов-"Зъбчето" не беше като тях - Маджо, Маргините, Васил Илиев, Георги Илиев-Главния, дори не е и "мутра", само се прави с кортежи с "броники" и гардове и ... |
![]() Няма как да си лидер, Пеевски! Лидерът не се гъне като макарон, не си измива ръцете с други, хвърляйки свои под автобуса„Делян Пеевски, лидер на ДПС: Няма да допусна спекулации за връзка на ДПС с Баба Алино! Отстранявам Ерджан Ебатин от партийния пост Във връзка с медийни публикации, в които се твърди, че бившият шеф на РИОСВ-Варна Ерджан Ебатин е пряко намесен в издаването на докуме... |
И какво стана, базата на СБУ&ГУР и инвестицията на "Одесса мама" ще я съборят в шестък. "Шишковци" се наведоха удобноЧас след като написахме - "Договорките за отмяната на заповедта за експулсиране на "Олег" са очевидни и са както заради оръжейния бизнес, така и заради "тиловата база" на ГУР край Варна, която "хоризонтните" и "шишковците" ще съборят точно в шестък", "шишковци" се наведоха удобно. ... |
"Пеньоарно"-мачовски договорки за Благомир Коцев и широко затворени очи. Кинти от джепане и шубе голям страх от СБУ&ГУРРейдът на Олег Невзоров от София до Варна и интервютата му пред институциите осветяват "пеньоарно"-мачовски договорки за изваждането от схемата на кмета на Варна Благомир Коцев с рамо от украинския бизнесмен за широко "затворени очи". Бившият шеф на Териториалната дирекция "Сигурно... |
Кирил Димов, разбира се, че ще прикрива агентурата на ДАНС-Варна. "Олег" ли го пенсионира, или да, тоест СБУ&ГУРКирил Димов освети немалка част от сагата с "КУБ" и Олег Невзоров, както и потвърди материали на bgsniper.com по темата. "През 2023 г. се получиха първите данни за организацията КУБ, фирмата, ръководството ѝ, хора, които се настаниха във Варна - първите данни, че се извършват нерег... |
"Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира". Бранко редна друго - "Гилза няма да събира"Когато босове си ги мерят, а шублерът е в лубрикантни медийни играчи, може да стане кофтално. "Не си ги мерим с другите, даже и да си ги мерим, никой не разбира", редна бос за "бос"-неофит. Е, за някои премервания сме били в час, а както се оказа не само ние, а и вездесъ... |
Мажат летни куршевелски ски на "Даниел"?! Редят ли го в схема с Таки за контейнери? Вкарват го в интрига с "Емо"Даниел Славов е знаков варненски бизнесмен, нещо повече - емблематичен трансграничен корпоративен играч, който може би е много по-голям инвеститор в строителството във Варна и от Олег Невзоров, ако зад "Олег" не стояха СБУ&ГУР и "Одесса мама", а най-вече босът на мафията в Одеса с прозвището... |
"Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", Таки ще го нагласили ли за сметосъбирането?! Нещо за контейнерите на Гърка?"Хоризонтеца" го "изпират" за "Олег", само "Възраждане" и една голяма бизнес група натиска по тази линия, другите явно са в Кеша, шубето голям страх от СБУ&ГУР, мафията в Одеса - "Одесса мама", диплят си комисионите от бизнеса с джепане с Украйна. Олег Невзоров се върна триумфално... |
Охраната за Борисов беше за фасон, за Пеевски не точно и не само. Няма никакво ГРУ за "Делян", а класическо РестоАтакували сме Делян Пеевски, но трябва да бъдем обективни - охраната за Бойко Борисов беше за фасон, за "Делян" не точно и не само, но няма никакво ГРУ, "руската поръчка" беше схема на ДАНС в екипите да влязат и командоси от СОБТ, освен за "Асан ага". Борисов се е договорил със Сре... |
Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха. Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК и ВИС-2Премиерът на Сърбия Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха с безцеремонна показност на излизане на неговия кортеж от сградата на Владата на Сърбия. Бойко Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК, пардон за пиниза, или на ВИС-2, че като "бивш главен ... |
Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян, сега синът му заформи екшън със стрелба. Задава ли се остро "афтър парти"?!Ингушът Яхия Хашиев беше прострелян на 22 август 2000 г. на ул. "Дебър" 6 във Варна, а службите разкриха, че е бил "поръчан" за елиминиране от чеченска група от клана "Патаев". След застрелването на лидера на чеченците Абдула Патаев на ул. "Пирин" в морската столица на 20 септември... |
Кръстникът на Бандитский Петербург поръчал "Вова" за $ млн. "Двуфазни" лапнаха повече. Путин сам се "поръча" на Гафур?!Кръстникът на "Бандитский Петербург" Иля Трабер-"Антиквар", бивш военен моряк, офицер - подводничар, поръчал "Вова" за $ млн на Тамбовската ОПГ, затова бившият негов "лейтенант" наредил на ФСБ да го арестува, при това задържането да бъде под ръководството на стария приятел на "Илюша" ген. Ко... |

.jpg)




























(1).jpg)

(1)(1).jpg)



