Отиде си истински руски офицер, генерал Сергей Иванов. "Съмишленикът" Путин: "Ты что, уже и за меня отвечать будешь?"

Отиде си истински руски офицер, генерал Сергей Иванов. Новината е от петък, но както и за Иля Трабер коментираме след преглед на руски сайтове, и кремълски, и опозиционни, а най-вече, защото това, че Сергей Иванов бил "съмишленик" на Путин, изведено в заглавие от бг пропутински сайт, е подигравка.
Първо, Сергей Иванов не е корумпиран, за разлика от Путин, който е мега корумпиран, второ, той е генерал от ПГУ на КГБ, който според "Медуза", и не само, е руският Джеймс Бонд, но без холивудски финтифлюшки, докато подп. Путин е бил завеждащ клуб за легендиране в консулството на СССР в Дрезден, ГДР.

Путин обаче го направи "чекист" във ФСБ, след като стана "чекист" №1 в Русия на Елцин, как ще му остави ореола на Разведчик. Е, след това го редна за министър на отбраната, ама защото стана горещо във втората война срещу Чечня, която Кремъл, също като първата, загуби, и Путин разкеши милиарди - дан срещу формална лоялност, чеченците ненавиждат руснаците, воюват срещу Русия още от времето на Имам Шамил.
Путин обаче винаги е имал респект от Сергей Иванов, дали не защото и американците са имали, но едва ли затова го направи посредник между Кремъл и Белия дом с държавния секретар Кондолиза Райс, а за да извлече полза за себе си, тогава всичко беше ажур за Государя с "янките".

Сергей Иванов и Кондолиза Райс
Государя го бил редил за "приемник", точно Путин ще пропусне да направи мишката Медведев "приемник", а ще се набута със Сергей Иванов, който едва ли щеше да му пази креслото в Кремъл.
Генерал Сергей Иванов "прокололся" и ЧАО "приемник" - по време на визита в азиатските страни, написа опозиционният руски сайт "Медуза", цитирайки пасаж от книгата на Михаил Зигарь "Вся кремлевская рать", се обсъждали възможностите за доставки на системи за ПВО.
Министърът на отбраната, очевидно, по-добре се е ориентирал в темата и в някакъв момент побързал и започнал да отговаря на въпрос на събеседниците, дори без да погледне към Путин. Государя се обръща към него с "Ты что, уже и за меня отвечать будешь?".

Останалото е мишката Медведев, формален президент, след това пак Путин, и пак Путин, когото дори провалената "СВО" едва ли ще свали от трона на Государь. Jedem das Seine, нали Путин е германист, това и за руснаците, които се подчиниха на Государя да воюват срещу "братския народ", вместо да го свалят.
Генерал Сергей Иванов, истински руски офицер, като старите - на Империята, не се оцапа в мръсната война на Путин срещу Украйна. Затова Государя го отстрани преди няколко месеца от последния му пост в служба на Русия, неговата, истинската, не на мега корупционери като Путин.
bgsniper.com

.jpg)
(1)(1).jpg)



(1).jpg)

.jpg)

(1).jpg)

.jpg)
.jpg)














(1).jpg)





