Пеевски отстрани "Ерджан", сега и Йордан Цонев, "Делян" поема ДПС-Варна с рамо от колеги. Дудук ли няма да се врътне

Делян Пеевски първо отстрани Ерджан Ебатин като председател на Областния съвет на ДПС-Варна, уж временно, сега разкара и Йордан Цонев като зам.-председател на партията, дори в ЦОБ не е, яко цопна, беше водач на кандидат-депутатската листа, който му обещаваше по два-три мандата, а уж сам щеше да напуска Данчо Ментата, пардон Пица "Маргарита" алангле. Е, Пеевски "сготви" "Данчо Пицата" алангле. Чао, Бамбино, Сори.

"Делян" явно поема ДПС-Варна с рамо от колеги в бизнеса, важна му е, не за вот, разбира се, морската столица не е Кърджали, но Пеевски има бизнес и имотни интереси в града и в курортите.
ДПС-Варна може да се срине още на нови вотове, отсреща има опитни политици и изборджии - Сали Табаков с Месут Рушид и неговия мажоритарен вот за ПБ, както и Хюсни Адем от АПС.
Делян Пеевски няма как да не си е направил политическата аритметика за Варна, но си реди и бизнес аритметиката, затова ще вкара ресурс на макс в ДПС-Варна, за да му е политическа поста за бизнес интересите.
Дали ще успее не зависи само от него, но вече реди схеми с колеги в бизнеса, макар и не от трите големи бизнес групи.
И все пак коментар за отстраняванията - "Данчо Ментата" Ок, той беше пицаджия, после седесар, после депесар, той е ясен, но "Ерджан" е депесар, не е Мента, но се заигра с Пица "Маргарита" алангле, който "прибрал" три апартамента в "Баба Алино", не ли, и така подложи бившия шеф на РИОСВ-Варна Ерджан Ебатин и Делян Пеевски го отстрани от поста председател на ДПС-Варна. Е, и заради сриването на партията на парламентарния вот, разбира се.
Аре малце и за някои дудукови врътки. Николай Бареков не призна гевшек "прогнозите" си, че Делян Пеевски ще подаде оставка, а ДПС ще се обединява с АПС на Ахмед Доган. Зеро "прогнози", даже две зеро.
Врътна се Дудука гювендийски като Мадам В., която иначе точно реди в сайта си, Пеевски "метнал под автобуса ветерани на изпроводяк", пак го възира Бареков в Дубай.
Вярно, Пеевски си реди рандевута с Таки в Дубай, но се връща в София за неудоволствие на бивши свои ибрикчии, които го подмиваха медийно, докато ние го атакувахме, куражлии отвсякъде, при това яко кинтосвани от този, когото сега плюят.

Враговете не предават, Пеевски, а "клиентите", ама ти вече го усети на яката си гърбина. Както и да е - Дудука си е връткав и сам си акомпанира с медиен дудук.
Иначе е очевидно - Делян Пеевски пренарежда своето ДПС, а то е негово, притежава го не от две години, след като бастиса Ахмед Доган, а поне от 15, откакто го е поел финансово от до, въпреки че веднъж му писна и редна - "Аз да не съм ви банкомат".
Какъв банкомат, банка за доене го бяха направили, повече от КТБ. Е, сега ще кеши за своето и официално ДПС.
bgsniper.com




.jpg)
















.jpg)












